GÜVENLİK VE ELEKTRONİK HİZMETLERİ

GÜVENLİK VE ELEKTRONİK HİZMETLERİ

Kamera Sistemleri

Tüm bloklar ve güvenlik noktaları fiber kablolama ile birbirine bağlı olup TCP / IP protokol üzerinden LAN / WAN haberleşmektedir. Buna Bağlı Olarak Evinizi, İş Yerinizi, ya da Güvenli olmasını istediğiniz yerleri İnternet Üzerinden Online Takip Etmenizi Sağlamaktayız.

Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemini kullanarak aracınızın her an haritada nerde olduğunu online olarak görebilirsiniz.Profesyonel, 100'lerce özellikle donatılan Araç Takip Cihazı kaliteli donanımı, hızlı alt yapısı,kullanıcı dostu ara yüzü, düşük maliyetteki liderliği ile hergeçen gün daha da büyümektedir.

Mobil Takip Merkezi

Kurmuş olduğumuz alarm sistemlerini 7/24 saat takip edebilirsiniz. Gelişen iletişim teknolojilerinin alarm sistemleriyle başarılı entegrasyonu, yaşadığımız mekanları hem daha güvenli kılmakta hem de alarm ve mesai takibi gibi önemli raporlama imkânları sunarak bu tür hizmetlerin gün geçtikçe daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Acil Yardım Butonu

Yardım butonu ile kendinizi çok güvende hissedeceksiniz. korumak yardım butonu sizin herhangi bir zor anınızda sistemimize sinyal gönderir ve gerektiği şekilde size yardım sağlar. Polis Yardım butonu, Ambulans Yardım Butonu ve İtfaiye Yardım butonlarıyla Yardım Butonu size güven verecektir.

Güzergah Güvenlik Sistemi

Alarm sistemlerini 7 gün / 24 saat kesintisiz izleyerek güvenliğinizi sağlayan bir izleme merkezidir. Bu görev için dizayn edilmiş özel binası, uluslararası standartlara sahip altyapısı, eğitimli personeli, insan hatasına izin vermeyen yazılım altyapısı ve 20 yılı aşkın uygulama tecrübesi ile kullanıcıların hizmet vermektedir.
 
Personel Takip Sistemleri

Personel takip sistemi, firmalarda çalışan işçi ve idari kadronun kartla, parmak iziyle yahut yüz tanıma sistemi aracılığı ile takip edilmesini sağlar. Personel takip cihazından gelen datalar personel takip programında işlenerek anlamlı raporlar haline getirilir. Perkotek'i rakiplerinden ayıran en önemli unsur; personel takip cihazlarını kendisinin ithal etmesi ve yazılımlarıda kendi bünyasinde müşterinin isteğine göre yazarak uyarlamasıdır. Personel takip sisteminin çeşitleri şunlardır.

* Yüz Tanımalı Sistemi

* Parmak İzi Sistemi

* Turnike Sistemi

Diğer Hizmetler

Araçlarınızın harita üzerinde anlık olarak konumunu, yönünü, hızını, seyahat güzergâhını ve belirli bölgelere giriş ve çıkışını görebilirsiniz. Alacağınız özel raporlar (örnek: Filonuzun yakıt tüketim ortalaması, filonuzun ortalama günlük/aylık toplam kat ettiği km’yi vb.) ile aracınızın sahadaki performansını daha etkin yönetebilirsiniz.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ